COMBAT

JU-JUTSU

Бойове Джиу-Джитсу

 

Технічний партнер Федерації

 

 

*****

 

Київська Школа Реального Бою "Combat Ju-Jutsu"

 

real-combat.org

.....................................

 

Карта сайта

*****************

 

ПОГЛЯД...

Якщо ви дійсно бажаєте чому-небудь навчитися, неважливо по якій школі, вам необхідно звільнитися, перестати себе вважати ким-небудь , якоюсь величиною , забути про свої минулі досягнення й успіхи, вам потрібно спустошитися, стати ніким і ніде, утратити почуття власної важливості! Довіряйте своїм почуттям. І тільки тоді знання потечуть до вас як вода тече, знаходячи нове русло, щоб утворити ріки, і нові западини, что-бы утворити озера і моря... Тому що важливість - це гора і на неї не підняти воді знань! Воду знань залучають западини і низини, так будемо простіше і скромніше, добродії!!!

(Гор)

*****************

Той , хто думає, що володіє сиятельной мудрістю, їде перед осла і за конем.

*****************

Для мене існує тільки Шлях - будь-який Шлях, що має серце або може мати серце - тоді я слудую йому бездиханний . І єдино гідний виклик - пройти його до останньої п'яді......

Дон Хуан

(К.Кастанеда)

*****************

Учень запитав свого наставника:
- Щоб ти сказав, якби довідався про миємо падінні ?
- Уставай!
- А наступного разу ?
- Знову вставай!
- І скільки ж це може продовжуватися - усі падати і підніматися?
- Падай і піднімайся, покуда живий! Адже ті , хто упав і не піднявся, мертві.

(Притча)

 

*****************

-Послухай, твій сусід тільки що повернувся з далекої подорожі. Він зустрічався зі знаменитим Майстром!
- І що ж, чи вдалої була ця зустріч?
- Так ні, куди там. Він адже хотів поговорити, а замість цього одержав усього-на-всього просвітління!

(Притча)

*****************

У Піднебесної немає нічого м'якше і слабкіше води.
Але при зіткненні з твердістю і силою ніхто не здатний її перемогти.
За допомогою відсутності в собі, за допомогою мінливості1.
Через слабість перемагають силу Через м'якість перемагають твердість.


(ЛАО ЦЗИ)

****************

Той , хто м'який і поддатлив, йде дорогю життя, хто негнучкий і твердий, йде дорогої смерті.


(ЛАО ЦЗИ)

*****************

Можна бути поступливим і узяти гору, а можна бути поступливим і програти.


(ЛАО ЦЗЫ)

*****************

Той , хто добрий до мене - робить гарну справу .
Той , хто не добрий до мене теж робить добре, адже він допомагає мені стати краще!

(ЛАО ЦЗИ)

*****************

Усі люди мають очі та вуха , щоб бачити і чути, але тільки мудрий слухає усьому, як дитина!


(ЛАО ЦЗИ)

*****************

Непохитний духом не буде переможений самою смертю!


(ЛАО ЦЗИ)

*****************

Велика пристрасть висушує, непохитна рішучість наповняє силою. Велика пристрасть робить тебе слабким , непохитна рішучість - могутнім . ВП калічить, НР піднімає дух. ВР заволодіває тобою, НР робить тебе вільним .

(ЛАО ЦЗИ)

 

 

 

 

 

 

 

________________________________

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

________________________________

 

 

Міністерство Молоді та спорту України

Комбат Дзю-дзюцу - визнаний вид спорту

.

 

Федерація Комбат Дзю-Дзюцу України

 

Національна Федерація

 

 
Захисти себе та свою країну !
 

Комбат Дзю-Дзюцу - це те, що вкладаєцця проміж двох ударів!

Васильєв М.А.

 

Бойове Джиу-Джитсу - Комбат Дзю-Дзюцу


Бойове Джиу-джитcу - це не тільки вид спорту чі набір якіхось технік! Це цільне стародавнє бойове мистецтво професійних військових. Це набір навичок та вмінь, які дають можливість виживати та перемагати одного чи кількох супротивників в смертельному бою! Сьогодні - насамперед це мистецтво самозахисту. У Комбат Дзю-Дзюцу буває ї спортивна частина - змагання з визначених правил, максимально наближених до димики реального бою, хоча споконвічно це мистецтво призначене для виживання в умовах бойових дій і смертельно небезпечних ситуацій.

 

Бойове Джиу-джитсу - це не для всіх!

КДД - призначено в першу чергу для професіоналів, які мають його використовувати в роботі (спецпризначенці військовослужвобці, розвідники, діверсанти, поліція, охоронці та інші). Для цивільних громадян - це мистецтво самозахисту себе та своїх рідних, шлях фізичного та духовного розвитку особистості людини. Але якщо ви не готові к труднощам в подоланні своіх слабкостей, впертим тренуванням та постійному пошуку істини, падінням та взльотам, іноді труднощам та болю - не починайте займатися Бойовим Джиу-джитсу...

 

Бойове Джиу-джитсу сьогодні -

Це спосіб і метод ставати сильніше тілом і духом, зміцнювати і зрощувати енергетику, волю, характер. Жити сильним і успішним життям в колі однодумців і братів по поту і крові. Це школа бути ефективним і невразливим, цілеспрямованим і гнучким, розвиненим зовні і внутрішньо! Таємні коди, закладені в техніці і методиках старого бойового Джиу, несуть в собі і сьогодні зворотний зв'язок, що перетворює нас на фізичному, енергетичному і духовному рівнях. Це система, що дозволяє чоловікам і жінкам бути "в строю" і "на рівні" довгі роки, аж до глибокої старості....

 

Принципи Комбат Дзю-дзюцу

 

Комбат Дзю-дзюцу (Бойове Джиу-джитсу) - засноване на техніці і принципах "старих шкіл" Дзю-дзюцу, коли вони формувалися для війни і рукопашного бою на знищення супротивника.
Для Комбат Дзю-дзюцу - головним є не формальне виконання технік, а ефективність в реальному бою.
Комбат Дзю-дзюцу в нашому розумінні це те, що може існувати між двома ударами. Це можуть бути удари мечем, ножем або будь-яка інша атака, навіть постріли. Якщо техніка підходить під цю вимогу, вона використовується, якщо ні - відкидається, як би ефектна і гарна вона не була.
Техніка повинна бути заснована не більше ніж на 2 - 3 базових рухах. В ідеалі на одному русі, щоб не було проблеми вибору.
У Комбат Дзю-дзюцу немає поділу техніки на удари, кидки, удушення і больові прийоми. Один рух в різних умовах реалізує різні свої сторони.
Не можна ефективно об'єднати прийоми дзюдо, карате, кікбоксингу, айкідо та інших видів єдиноборств, які отримали свою самобутність і впізнаваність в результаті свого розвитку, в одне ціле. Кожна з цих систем досить ефективна сама по собі і має власну, відмінну від інших біомеханіку рухів. Саме тому спроби поліпшення своїх систем шляхом введення структури руху з іншої системи, робляться останнім часом, виявляються малоефективні. Правильніше було б борця навчити трохи ударній техніці, наприклад техніці спрощеного боксу, яка базуватиметься на його борцівських рухах і навичках. А боксера навчити простим прийомам боротьби, які можуть органічно вписатися в техніку боксу. Тобто важливо не порушувати усталені стереотипи, які дозволяють бійцеві ефективно діяти в реальному бою.
Реальний бій триває кілька секунд і бійця потрібно готувати до ведення саме швидкісного короткочасного поєдинку.
Потрібно враховувати, що реальний бій один на один і без зброї - швидше виняток, ніж правило. Тому так важлива техніка і тактика роботи з декількома супротивниками. Причому застосовувана техніка визначається тактикою бою.
Велика увага в Комбат Дзю-дзюцу приділяється роботі проти холодної зброї, як найбільш часто застосовуваного в житті і володіє найбільшим впливом на психіку.
Техніка Комбат Дзю-дзюцу - це здатність зробити певні дії в умовах жорсткого психологічного і фізичного впливу, а не гімнастика в парах.
Неможливо реалізувати в бою техніку, нехай найкращу, не маючи певної фізичної підготовки. Внутрішня енергія може проявитися тільки через зовнішню.
В ідеалі з віком людина займається бойовими мистецтвами повинен ставати сильнішими, а не слабкіше, як це відбувається в багатьох спортивних єдиноборствах, і більш здоровим ніж його однолітки. Тому техніка, яку вивчають п'ятнадцятирічні учні відрізняється від техніки 25-30 річних чоловіків, яка, в свою чергу, значно відрізнятиметься від техніки п'ятидесятирічних. Відбувається трансформація техніки разом з віком.
Основне завдання в бою не виграти, а залишитися в живих. Щоб відбитися від нападу можна бути фізично слабше супротивника (але не слабкіше духом). Існує тільки два стани: ви атакуєте, друге - ви йдете від бою. Якщо ви уникли бою - ви його виграли. Навіть якщо ви біжите від супротивників, то ви не просто рятуєтеся втечею, а вибираєте момент атаки.
Не може повноцінно навчати діям в екстремальних ситуаціях інших той, хто сам не має подібного досвіду.

 


Основні напрямки Сучасного Дзю-дзюцу


В даний час ми чітко виділяємо 3 основні версії Дзю-дзюцу (як і всіх інших напрямків БІ):
Традиційно-демонстраційне Дзю-дзюцу - школи вивчають традиції і техніки старого і сучасного Дзю-дзюцу. Методика тренувань і атестацій заснована на вивченні великої кількості технік. Бойова ефективність поступається місцем технічної отточенности виконуваних прийомів. Атестація проводиться за принципом демонстрації нових ускладнюйте технік від рівня до рівня. Простота і надійність поступається місцем ускладненню рухових стереотипів, що веде до збільшення видовищності і зниження ефективності! Найбільш поширені версії в західному світі.
Спортивне Дзю-дзюцу - спортивні техніки на основі Дзю-дзюцу. Мета підготовки і атестацій - змагальний поєдинок за спортивними правилами. Очкова система, оцінюється технічна дія удар-кидок. Динаміка - Карате + Дзюдо. Відхід від реального поєдинку до поєдинку за очками. Сфера застосування - спортивні федерації, секції та клуби за Спортивному Дзю-дзюцу. Техніка розрахована на поєдинок тривалістю 2-3 хвилини і результати за очками.
Комбат Дзю-дзюцу (Бойове Джиу-Джитсу) - основний принцип бойова ефективність і універсальність техніки. Техніка заснована на мінімальній кількості базових рухів. Сфера застосування - реальний бій! Техніка менш видовищним і проста у виконанні, але більш надійна і ефективна в бою на знищення проти підготовленого суперника. Техніка розрахована на 3-4 секунди бою, протягом яких ймовірний противник д.б.н. знешкоджений. Часто використовується при підготовці спецпідрозділів. Змагання проводяться за правилами підставах на "Чистої перемоги".

 

 

Школа реального Бою Миколи Васил'єва

 

Базова школа ФКДДУ - це школа сформована на основі традиційної Північно-Японської сімейної школи Бойового Джиу-джитсу - Комбат Дзю-Дзюцу, зародилася в Китаї як кланова школа професійних військових і разом з окремими її представниками потрапила на Півночі Японії, де і знайшла самобутній вид . Базовою зброєю цього клану був короткий меч та бойовий ніж.

В наш час функціонує під офіційною назвою Школа Реального Бою Миколи Васильєва "Combat Ju-jutsu" - система Комбат Дзю-дзюцу!

У СРСР школу завезли в середині 20-го століття, центром культивування стало сибірське місто Томськ. Зараз географія зростає , охоплюючи все нові і нові міста і країни.

Наш вчитель - майстер найвищого рівня з більш ніж 44-річним стажем занять Бойовим Дзю-дзюцу. На основі отриманих знань від майстрів старого дзю-дзюцу та використав кращі розробки в методиках підготовки радянських школ олимпійських видів боротьби та власні винаходи, створив дуже ефєктивну систему підготовки як пересічних майстрів любителів реального дзю-дзюцу так ї професійних спортсменів та бійців спецзагонів.

Головний тренер і Президент Школи Реального Бою "Комбат Дзю-дзюцу", що одержав міжнародне визнання і кваліфікаційний рівень

9-го дана Combat Ju-Jutsu,
Васильєв Микола Анатолійович.

Президент Міжнародної Федерації Комбат Дзю-Дзюцу www.cjjif.org

Їм уже виховані кілька поколінь майстрів від 1-го до 7-го данов і інструкторів різного рівня підготовки, що, у свою чергу, викладають у різних містах колишнього СРСР і виховали чимало фахівців в області реального бойового мистецтва.

 

 

 


 

 

 

______________________________________________________________________________________________________

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.
___________________________________________________________
 

 

 

 

...............................................................................................................

 


This page, and all contents Copyright @ 2002 -2024 by Vladyslav Shypinskyi. Our logos are registered Trade Marks of Vladyslav Shypinsky. No Duplication or Reproduction of any kind without written permission.| Developed & support by PulaDesign

********************************************************************************************************************

Комбат Дзю-Дзюцу використовують для тренувань спецпризначенців силових структур України

 

Контакти:

сombat-jujutsu@ukr.net

 

Skype: Combatju

 

066-140-20-77

067-858-38-45

 

 

 

Міжнародна Федерація

 

Комбат Дзю-Дзюцу

 

 

АНОНСИ

2024 рік

 

лютий Чемпіонати областей

 

9-10 Березня / м. Чернівці , пройде Чемпіонат України з Комбат Дзю-Дзюцу в розділах Фулл-Контакт та Самозахист

Регламент ЧУ

*************

 

22-24 Березня / м. Тернопіль , пройде Чемпіонат України з Комбат Дзю-Дзюцу в розділах Клоз-Контакт та Граунд-Файт

Регламент ЧУ

*************

 

16-19 Травня / Malgrat de Mar, Spain пройде Чемпіонат Європи з Комбат Дзю-Дзюцу

(12-13 / 14-15 / 16-17 / 18+ / 36 + років, )

Регламент ЧЄ

*************

 

22-25 Серпня / Баку, Азербайджан

пройде Кубок Світу (дорослі, юніори, юнаки) з Комбат Дзю-Дзюцу

Регламент ЧС

*************

 

28-29 Вересеня / м. Київ, пройдуть Кубок України та Всеукраїнський Турнір з Комбат Дзю-Дзюцу в розділах Клоз-Контакт та Самозахист

Регламент КУ та ВЗ

*************

 

11-13 Жовтня / м. Черкаси , пройдуть Кубок України та Всеукраїнський Турнір з Комбат Дзю-Дзюцу в розділах Фулл-Контакт та Граунд-Файт

Регламент КУ та ВЗ

*************

 

28 листопада - 02 Грудня/ Mikolow, Poland

пройде Чемпіонат Світу (дорослі, юніори, юнаки) з Комбат Дзю-Дзюцу

Регламент КС

*************

 

НАШІ ДРУЗІ

 

Шовкотрафаретний друк

AS-Print

Комп'ютерна вишивка

шеврони

AS-Print